Filmy erotyczne dla kobiet

filmy-erotyczne-dla-kobiet

Nie od dziś wiadomo, że zdecydowaną większość osób oglądających w Internecie darmowe filmy erotyczne stanowią mężczyźni. Nie wolno jednak przy tym zapominać, iż widzami takich produkcji bywają również kobiety, choć z reguły preferują one nieco inne ich kategorie.

Naturalność i realizm ponad wszystko

Większość przedstawicielek płci pięknej ceni sobie przede wszystkim możliwie realistyczne filmy erotycznego. Nie interesują ich aktorki o przesadzonym makijażu i wypchanych silikonem piersiach, a od aktorów nie oczekują ekstremalnie rozbudowanej muskulatury i wytatuowanych ciał.

Naturalność pozostaje istotna również w zachowaniu osób występujących przed kamerą

Udawane orgazmy i nadmierne reagowanie na seksualne bodźce to nie jest coś, co podnieca większość pań oglądających filmy erotyczne. Kolejnym ważnym elementem jest szacunek do postaci granych przez aktorki. Nie mogą one być poniżane i traktowane przedmiotowo, zwłaszcza przez mężczyzn.

Gatunki filmów erotycznych dla pań

Jakie filmy najczęściej łączą wszystkie wyżej wymienione wymagania? Oczywiście są to realizacje określane po angielsku jako „homemade”, czyli domowej roboty, samodzielnie kręcone przez uprawiające seks pary. Z tego względu właśnie po nagrania amatorskie najczęściej sięgają panie lubiące erotykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *